İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
4006 Tübitak Projeleri Bilim Fuarları Başladı
FOÇA´DA TÜBİTAK 4006 PROJELERİ BİLİM FUARLARI SERGİLENMEYE BAŞLADI 4006 Tübitak Projeleri Bilim Fuarlarının ilki bugün Halim Focali Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ´nde yapıldı. Fuara Foça Kaymakamı sayın Ali ÇETİN, İlçe Milli Eğitim Müdürü sayın Yüksel AKAR, Milli Eğitim şube Müdürü sayın Mustafa YAYLALI, Okul Müdürleri, öğretmenler, öğrenciler ve veliler katıldılar .Saygı duruşu ve İstiklâl Marşı ´nın okunması ile başlayan fuar ,okul müdürü sayın Sami BİLGİ ile okulun proje yürütücüsü Tülin TAŞPINAR´ın konuşmaları ile devam etti.Foça Kaymakamı sayın Ali ÇETİN´in fuarın kurdelasını kesmesinin ardından , ziyaretçiler tüm standları gezerek projeleri yapan öğretmen ve öğrencilerden bilgi aldılar.![4006 Tübitak Projeleri Bilim Fuarları Başladı](/meb_iys_dosyalar/2018_04/10185559_20180410_141411.jpg)