İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
3.Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası
Bedia Midilli İlkokulu´nun düzenlediği Akıl ve Zeka oyunlarının 3. ´sü Foça Demokrasi Meydanı´nda yapıldı. Etkinliğe İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR ve eşi , Şube Müdürü Sayın Beyhan GÖKDEMiR , okul müdürleri ,öğretmenler , öğrenciler ve vatandaşlar katıldı. Halkın yoğun ilgisinin olduğu etkinliğe katkılarından dolayı okul müdürü Sayın Ayla BAYRAM´a görevli öğretmenlerimize ve değerli öğrencilerimize teşekkür ederiz.![3.Akıl ve Zeka Oyunları Turnuvası](/meb_iys_dosyalar/2018_05/23123402_FB_IMG_1527066232572.jpg)