İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamaları
Foca´da 30 AĞUSTOS ZAFER BAYRAMI nın 96. Yıldönümü münasebetiyle kutlamalara başlandı. Bugün saat:09.30 da Cumhuriyet Meydanında Çelenk Koyma Töreni düzenlendi. İstiklal Marşı ve Saygı Duruşunun ardından Atatürk Anıtına Foça Kaymakamlığı, Foça Garnizon Komutanlığı ve Foça Belediye Başkanlığı Çelenkleri sunuldu. Günün anlam ve önemi konuşmasını Deniz Piyade Yüzbaşı Mehmet KORKMAZ yaptı. Çelenk töreninin ardından saat:10.00´da Kaymakamlık önünde Tebrikat Töreni düzenlendi; Ilçemiz Kaymakamı Sayın Ali ÇETİN , beraberinde Garnizon Komutanı ve Belediye Başkanı ile birlikte Kaymakamlık Makamında tebrikleri kabul ettiler.![30 Ağustos Zafer Bayramı Kutlamaları](/meb_iys_dosyalar/2018_08/30211506_FB_IMG_1535630657625.jpg)