İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
24 Kasim Öğretmenler Günü Kutlamaları
Foça´da öğretmenler günü coşkuyla kutlandı. Foça Belediye Başkanı Sayın Gökhan Demirağ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yüksel AKAR, protokol üyeleri ve değerli öğretmenlerimiz ile Cumhuriyet meydanındaki çelenk sunumunun ardından Reha Midilli Kültür merkezi´ nde Necla Midilli Merkez Ortaokulu´nun hazirlamis olduğu ögretmenler günü programına geçildi. Program Necla Midilli Merkez Ortaokulu Müdürü Ercan Akgün´ ün konuşması ile başlayıp İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Yüksel AKAR´ın günün anlam ve önemini belirten konuşmalarıyla devam etti. Emekli olan öğretmenlerimize hizmet belgesi takdim edilirken, ilçemiz Müdürlerine üstün başarı belgesi verildi. Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya Selçuk´ un öğretmenler günü mesajı, aday öğretmenin konuşması ve yemini, çocukların orotoryo gösterisi, ôğretmenler günü kısa filmi, öğrencilerin hazirladigi halk röportaji, resim, müzik ve kompozisyonda dereceye girenlerin odüllerinin verilmesiyle program devam etti. Necla Midilli Merkez Ortaokulu ögrencisi Demet ER´ le Necla Midilli Merkez Ortaokulu Muduru Ercan AKGÜN´ ün röportajı seyircilere güzel anlar yaşattı.İlçe anı yarışması 1. Nuray ÖZONUK ´ un anısını okumasi duygu dolu anlara vesile oldu. Öğretmenlerden oluşan koro ve çalgı topluluğunun konseri keyifle izlendi. Okul aile birliğinin katkılarıyla hazırlanan kokteyl ile program sona erdi.![24 Kasim Öğretmenler Günü Kutlamaları](/www/images/mansetresim.png)