İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları
Foça ´da Öğretmenler Günü Kutlamaları, Cumhuriyet Meydanı´ndaki Atatürk Anıtı´na Çelenk Sunma Töreni ile başladı.Törene Foça İlçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR, Foça Belediye Başkanı sayın Gökhan DEMİRAĞ, Milli Eğitim Şube Müdürleri sayın Beyhan GÖKDEMİR ve sayın Mustafa YAYLALI , Daire başkanları, Siyasi Parti temsilcileri, Belediye Meclis Üyeleri, Okul Müdürleri, Öğretmenler, Öğrenciler ve vatandaşlar katıldılar. Tören ilçe Milli Eğitim Müdürü Sayın Yüksel AKAR ´ ın Atatürk Anıtı´na Çelenk Sunumunun ardından Saygı duruşu ve İstiklal Marşı´nın söylenmesi ile son buldu.Çelenk toreninin ardından, Öğretmenler Günü Kutlamaları, Reha Midilli Kültür Merkezi ´ nde, Necla Merkez Orta Okulu tarafından hazırlanan kutlama programı ile devam etti.Kutlama töreninde, saygı duruşu ve Istiklal Marşı´nın okunmasından sonra gunun anlam ve önemine ait konusma Milli Eğitim Şube Müdürü sayın Mustafa YAYLALI tarafından yapıldı. Emekli öğretmenlere " Hizmet Şeref " belgelerinin verildiği törende, adaylığı kalkan öğretmenler ant içti. Öğrencilerimizin sergilediği drama , öğretmenlerimizin katıldışı "O Ses Yarışması " ile süren kutlama programında şehit öğretmenlerimiz de video sunumu ile saygıyla anıldIl ar.![24 Kasım Öğretmenler Günü Kutlamaları](/meb_iys_dosyalar/2017_11/27152716_IMG-20171123-WA0045.jpg)