İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
23 Nisan Temsili Belediye Başkanlığı
23 NİSAN FOÇA TEMSİLİ BELEDİYE BAŞKANI MAKAMI , GERENKÖY ORTAOKULU´NDAN SUDE BİLİR ´ IN OLDU Foça Belediye Başkanı Gökhan Demirağ, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı dolayısıyla Başkanlık makamını Gerenköy Ortaokulu 8. Sınıf öğrencisi Sude Bilir’e devretti. Başkanlık koltuğuna geçen Sude Bilir, Foça Belediyesi Birim Amirlerinden çalışmalar hakkında bilgi aldı. Küçük Başkan Sude Bilir, Başkan Demirağ’a hizmetleri dolayısıyla teşekkür ederek, okullara sağlanan spor malzemesinin arttırılması ve yeşil alanların daha çoğalması isteğinde bulundu. Foça Belediye Başkanlığı Makam devri ziyaretinde Sude Bilir ile birlikte ,Gerenköy Ortaokulu Müdürü Ahmet Akçil, Müdür Yardımcısı Azra Tuna Akartuna, 5. sınıf öğrencileri Dilek Doğancılı ve Umut Karagöz birlikte geldiler.![23 Nisan Temsili Belediye Başkanlığı](/meb_iys_dosyalar/2018_04/20163155_FB_IMG_1524234472055.jpg)