İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2021 - 2022 Eğitim Öğretim Yılı okullarımızın açılması ile ilgili hazırlıkları değerlendirme toplantısını Foça İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman Menek başkanlığında yapılmıştır.
![2021 - 2022 Eğitim Öğretim Yılı okullarımızın açılması ile ilgili hazırlıkları değerlendirme toplantısını Foça İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman Menek başkanlığında yapılmıştır.](/meb_iys_dosyalar/2021_09/04163758_C1F19E26-561C-480D-AF20-7E24A925E261.jpg)
2021 - 2022 Eğitim Öğretim Yılı okullarımızın açılması ile ilgili hazırlıkları değerlendirme toplantısını Foça İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Süleyman Menek başkanlığında yapılmıştır.
12:00'de Çevirim içi olarak düzenlenen toplantı İlçe Şube Müdürlerimizin de katılımıyla okul müdürlerimizle gerçekleştirilmiş; salgın tedbirleri, hijyen, maske ve mesafe kurallarına uygun biçimde okullarımın açılışı üzerine görüşülmüştür.