İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
2021 - 2022 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönem Müdürler Toplantısı Gerçekleştirilmiştir.
![2021 - 2022 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönem Müdürler Toplantısı Gerçekleştirilmiştir.](/meb_iys_dosyalar/2022_02/03113727_PHOTO-2022-02-02-11-21-38.jpg)
İlçe Milli Eğitim Müdürümüz Yüksel Akar'ın başkanlığında İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüz toplantı salonunda tüm okul ve kurum idarecilerimizin katılımları ile 2021 - 2022 Eğitim Öğretim Yılı 2. Dönem toplantısı gerçekleştirilmiştir.
Toplantıda Eğitim - Öğretim faaliyetlerinin salgın koşullarında en yüksek hassasiyet gözetilerek devam ettirilmesi ve okul iş ve işelmleri ile ile ilgili gündemler görüşülmüştür.