İZMİR FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

"19 MAYIS ATATÜRK'Ü ANMA GENÇLİK VE SPOR BAYRAMI" KUTLAMA MESAJIİlçe Milli Eğitim Müdürümüz Sayın Süleyman MENEK'in "19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı" Kutlama mesajı:

19 Mayıs, Türkiye Cumhuriyeti'nin kuruluşuna giden yolda, ilk adımı oluşturan ve Yüce Türk Milleti'nin bağımsızlığı için kurtuluş meşalesinin ateşlediği tarihtir. Bu anlamlı günün 103. yıl dönümünü milletçe hep birlikte kutlamanın sevincini yaşıyoruz. Kurduğu Türkiye Cumhuriyeti Devleti'nin gelişerek yükselmesinin ancak Türk gençliğinin çalışkanlığı ve azmiyle başarılabileceğini düşünen Atatürk, Cumhuriyetimizin muhafazası ve savunulması görevini her zaman inandığı ve en çok güvendiği Türk gençliğine vermiştir. Bizler de Türk gençliğinin de bu tarihi sorumluluğu layıkıyla yerine getirebilmesi için çalışmaktayız. 

Bu vesileyle başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve beraber çarpıştığı silah arkadaşları başta olmak üzere bu cennet vatan uğruna canını feda etmiş bütün aziz şehitlerimizi rahmetle anıyor muhterem gazilerimize minnet ve şükranlarımı sunuyorum. 

Gençlerimizin ve tüm ulusumuzun Atatürk'ü Anma ve Gençlik ve Spor Bayramı'nı en içten dileklerimle kutluyorum.

                                                                                                                                                                  Süleyman MENEK

                                                                                                                                                               İlçe Milli Eğitim Müdürü

Fevzi Paşa Mahallesi Reha Midilli Caddesi No.64 Foça/ İZMİR - 0232 812 11 58

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.