İZMİR
FOÇA İLÇE MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ
10 ATİK PİL GETİR, BEZ TORBANİ GOTUR
10 ATİK PİL GETİR, BEZ TORBANİ GOTUR: Foça Belediyesi ve İlçe Milli Eğitim müdürlüğcümüz işbirliğiyle "Sıfır Atık Projesi" kapsamında 29-30 Mayıs 2019 tarihindeki Foca'da İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü önünde sergi alanında gerçekleştirilecek etkinlikte "Atık Pil Kampanyası"na katkılarınızı bekliyoruz. Etkinlik kapsamında 100 kg atık pil toplanması ve Foça Belediye Başkanlığının katkılarıyla 1000 bez torba dağıtılması hedefleniyor.![10 ATİK PİL GETİR, BEZ TORBANİ GOTUR](/meb_iys_dosyalar/2019_05/29010439_IMG-20190528-WA0002.jpg)